محصولات

واردات انواع پیچ و مهره ها

توضيح فارسي : شرکت پترو راد در ضمینه تولید و واردات انواع پیچ، مهره و واشرهای صنعتی مورد مصرف در صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی، سازه های فولادی و معادن تخصص داشته و با بهره گیری و از دانش کارشناسان و صنعتگران خود در مجموعه های فنی، مهندسی متریال و همچنین با در اختیار داشتن انبارهای مواد، واحد تخصصی تولید، بازرگانی و ارائه خدمات مشاوره ای متریالهای خاص بنا بر نیاز مشتریان در راستای بهبود کیفیت تولید اعلام همکاری می نماید.
واحد تولیدی این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه های سبک و سنگین پرس هیدرولیک و ضربه ای، پتک 250 تنی و دستگاه های دنده والس اتوماتیک آلمان C.N.C، تراش و برش برقی توانایی تولید انواع پیچ و مهره های سنگین با قطر 200mm و طول 2000mm و انواع استدبولت های تمام دنده به قطر 200mm و طول 8000mm و انواع واشرهای فولادی مورد مصرف سازه های سنگین در کمترین زمان ممکن را دارا می باشد.
ضمناَ متریال هایی که در حال حاضر مورد استفاده این شرکت قرار می گیرد از انواع 310-410-420-304-316-321-ST-SK-MO استنلس استیل و نسوز در گرید های B16-B6-B5-2H-L7-B8M-B8-B7M-B7 مطابق با استانداردهای ASTM-BS-UNI-DIN-ISO می باشد.
کلیه اجناس این شرکت دارای کد مارکینگ اختصاصی CERTIFICAT P.R ضمانت نامه کیفیت کالا، مشخصات فنی، لیبل به همراه بسته بندی چوبی و روکش توربلاست ضد ضربه است.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.petrorad.ir

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

3939